Podareny vikend/ Gelungenes Wochenende

Tak jsme se konečně zase sešli, tentokrát v Čechách a měli jsme dost nabitý program.Německá skupina (Jirka a Manfred)dorazili v pátek večer a přivezli mi z Německa nový vlek na Mosquito.(V tom starým se Drakoušovi moc nelíbilo, prej do něj teče a je  v něm vlhko.)Už dlouho jsme vybírali a tenhle nám padnul do oka na první pohled, no posuďte sami.Shodou okolností je ze stejného letiště ,kde jsem před 5 lety koupil Mosquito.

Jirko ještě jednou moc díky.
Endlich haben wit uns wieder getroffen, dieses mal in Usti und unser Programm war ganz schön voll gestopft. Der deutsche Teil( diesesmal Manfred und Georg) kamen am Freitag abend mit meinem neuem Mosquitohänger an; (im alten Hänger hats meinem Liebling nicht mehr gefallen.. es war ihm einfach zu feucht..). Lange haben wir gesucht, aber dieser hat uns gleich gefallen.. aber seht selbst, passt dooch zu uns. Wie der Zufall will ist er vom gleichen Flugplatz, auf dem ich vor 5 Jahren die Mosquito gekauft habe. Nochmal danke Georg.
CIMG9745
V sobotu jsme jeli zkontrolovat do Sopotnice Jirkovu ASW22, kterou lakuje Vašek Šípek.Vypadá to, že se do toho Vašek konečně opřel a Jirka se s ní snad příští rok už sveze.
 Am Samstag haben wir in Sopotnice die ASW, die gerade von Vasek Sipek lackiert wird „kontrolliert“. Es sieht so aus, das Vasek es so langsam laufen lässt und Georg sie nächstes Jahr endlich einfliegen kann..
IMG_3334
No a potom jsme vyrazili na ryby.Sranda byla jako vždycky,vylovili jsme asi 40 kaprů.Nejlepší rybář byl jednoznačně Manfred, kterej to tahal jak na běžícím páse.Podařil se mu taky největší úlovek,kapr tak odhadem 2,8Kg (už je v mrazáku připravenej na vánoce:) )
Danach gings zum eigentlichen Sport. Wir waren Angeln. Wie ihr euch vorstellen könnt gab es viel zu lachen. Rund 40 Karpfen haben wir herausgezogen. Der beste von uns war eindeutig Manfred, der die Fische wie am laufenden Band herausgezogen hat. er war es auch, der den größten herausgezogen hat….2,8 kg(der wartet schon im Gefrierfach auf Weihnachten).
IMG_3431
Fotky najdete zde.
Byl to moc podařený víkend, tak zase někdy.
Wieder ein tolles Wochenende ging zu Ende; hoffentlich bis bald
Martin